motiv A

Sbohem bolesti v ústech

motiv B

Použití

Sužují vás afty? Bolí vás ústa od drobného poranění sliznice způsobeného protézou či tvrdým kartáčkem na zuby? Abyste těmto pocitům vyhnuli, použijte Mundisal gel. Tento léčivý přípravek velmi rychle a účinně pomáhá od bolesti a navíc zabraňuje možným zánětům.

Některé ze zmíněných obtíží vás mohou trápit dlouhodobě, jiné jen třeba týden či deset dní. Neexistuje však žádný důvod, proč byste se měli jakkoliv dlouho nechat trápit bolestí. Cesta k úlevě je jednoduchá: stačí postižené místo potřít Mundisal gelem a nepříjemné pocity do tří minut zmizí. Zmírnění bolesti přitom vydrží až tři hodiny. Mundisal gel je vhodné použít:

  • při onemocnění aftami,
  • při poraněních způsobených protézami,
  • při zánětech či poranění úst,
  • na vředy v ústech či v nose.

Mundisal gel působí rychle a efektivně díky své účinné látce. Její název je cholinsalicylát, a právě ona tlumí bolest a zabraňuje zánětům. Její nespornou výhodou je také fakt, že se rychle vstřebává a sliznice v ústech ji velmi dobře snáší. Mundisal gel neobsahuje cukr a vzhledem ke svému složení je vhodný pro dospělé, dospívající i děti. Užívat jej nesmí pouze nemocní s přecitlivělostí na salicyláty a děti a dospívající ve věku do 16 let při současně probíhajícím horečnatém stavu kvůli riziku Reyova syndromu. Během těhotenství a v době kojení se o použití Mundisal gelu poraďte se svým lékařem.

zpět

Čtěte pečlivě příbalovou informaci.
Mundisal gel je lék k vnějšímu užití. Obsahuje léčivou látku cholini salicylas.

Mundisal gel
 
Kontakt Imprint Právní informace